photo

Silesia Race 2020 – Katowice

26 września 2020 r.

Zawody na orientację w czterech formułach

Sportowa gra miejska

10 - 15 km, kategorie: rodzinna i "dorosła"

Trasa piesza

25 i 50 km - Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację

Trasa rowerowa

50 km

Rajd przygodowy

OPEN - 50/60 km i PROFI - 125 km+ ...

Dokładna charakterystyka tras w zakładce "informacje" i dalej "charakterystyka tras"

03-08-2020

Dwie informacje otwierające sierpień:

- lipiec zamknęliśmy liczbą 136 zapisanych zawodniczek i zawodników.

- w lipcu odbył się również mikro obóz kondycyjny przed Silesia Race :). Trójka śmiałków objechała na rowerze najwyższy szczyt Austrii z kulminacją na przełęczy Hochtor 2504m n.p.m. Zdjęcia na naszym Facebooku (29 lipca br.)

photo

05-07-2020

Dzień dobry / cześć.
Tak, proszę Państwa! Robimy tę imprezę :). 26 września 2020 roku, na jesienną edycję Silesia Race zapraszamy do stolicy woj. śląskiego... Co?!!! Gdzie?!!! Pewnie część z Was właśnie to sobie teraz myśli... Ale, czy wiecie, że: Katowice należą do czołówki miast Polski o największej lesistości? Ranking otwiera Sopot z powierzchnią parków, skwerów, lasów równą 54 % swojej powierzchni, dalej: Zielona Góra (47%), Gdynia (45%), Koszalin (43%) i nasze Katowice z liczbą 39%. Dla porównania lesistość Warszawy wynosi ok. 15%, a Krakowa tylko 4,3%. Na dodatek baza zawodów znajduje się a jednej z najmniej zurbanizowanych dzielnic Katowic, zewsząd otoczonej lasem. Można sobie zobaczyć jak to wygląda na mapie Google, wpisując „Katowice – Murcki” lub na filmie z drona klikając TUTAJ.
Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Uwaga. Informacje specjalne a propos koronawirusa SARS – CoV – 230 czerwca br. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego poinformowało o możliwości organizacji wydarzeń artystycznych i rozrywkowych na otwartej przestrzeni z liczba uczestników powyżej 150 osób. Kilka dni temu, powołano do życia Polskie Stowarzyszenie Organizatorów Imprez Sportowych i Rekreacyjnych, które w swoich działaniach na najbliższe dni/tygodnie ma lobbować na rzecz zwiększenia limitu startujących na zawodach sportowych. Tutaj LINK do tekstu. Tak więc, na dzień dzisiejszy jesteśmy głęboko przekonani, że jesienna edycja Silesia Race odbędzie się :).

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy

Copyright © LevyFamily; Your Website 2018