photo

Silesia Race - zima

Jaworzno Szczakowa, 3 lutego 2024 r.

Zawody na orientację w czterech formułach

Trasa turystyczno - rekreacyjna

10 - 15 km, kategorie: rodzinna i "dorosła"

Trasa piesza

25 km – Elite League HYBRYD16

50 km - Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację

Trasa rowerowa

50 km - Elite League HYBRYD16

100 km - Puchar Polski w Rowerowych Maratonach na Orientację

Rajd przygodowy

OPEN - ok. 70 km i PROFI - 125 km plus

Dokładna charakterystyka tras w zakładce "informacje" i dalej "charakterystyka tras"

24-02-2024

Wczoraj odbyły się nasze zimowe zawody z cyklu Silesia Race. Niestety, tym razem poza uśmiechami na twarzy pojawiły się również łzy... Wczoraj w ostatni swój rajd wyruszył kol. Grzegorz Liszka. W drodze powrotnej, już w odległości kilku km od bazy Grzegorz zasłabł. Prowadzone przez nas, a później przez zespół karetki działania, niestety nie zwróciły nam Grzesia... Grzegorza możecie kojarzyć z rajdami, które organizował razem z Moniką: KoRNO oraz LiszKor oraz oczywiście z niezliczonej liczby startów. Rodzinie oraz wszystkim przyjaciołom Grzegorza składamy serdeczne kondolencje.

W punkcie drugim, chcielibyśmy podziękować Wam za wczorajszy start. Z oczywistych powodów, mniej uroczyście niż robimy to zazwyczaj... Wyniki znajdziecie po TYM linkiem. Na Wasze uwagi czekamy do środy, 7 lutego. Po tym czasie wyniki uznajemy za oficjalne. Uwagi prosimy pisać na maila tego samego, co zapisy.

photo

30-01-2024

Ostatni wpis przedstartowy.
1. Baza zawodów: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Jaworznie. Ul. Koszarowa 20, Jaworzno – Szczakowa.
2. Prosimy zabrać zapięcie do roweru, aby przypiąć pojazd na czas pobytu w bazie zawodów.
3. Mamy kilka extra pakietów. Zapraszamy do zapisów w dniu imprezy.
4. Na zdjęciu 17 kg domowej roboty smalczyku. Do tego kupujemy jeszcze 30 kg ogórków kiszonych i 50 bochenków chleba. Te smakołyki będą na trasie jak i w bazie zawodów. Zabierzcie prosimy własne kubki na kawę/herbatę.
5. W czwartek wieczorem na naszych Facebooku, ukażą się zdjęci z rozstawiania punktów. Będzie można zobaczyć najświeższe zdjęcia z warunków na trasach.


photo

23-01-2024

Zapraszamy do lektury komunikatów technicznych. Pomogą lepiej przygotować się do zawodów. Przypominamy też, że zapisy internetowe przyjmujemy do niedzieli, 28 stycznia br.


Trasa turystyczno – rekreacyjna 10 – 15 km

Trasa piesza 25 km

Trasa piesza 50 km

Trasa rowerowa 50 km

Trasa rowerowa 100 km

AR OPEN

AR PROFI

21-01-2024

Weekend spędzony aktywnie. Lokalizacje punktów kontrolnych potwierdzone. Na etapach rowerowych wszędzie da się dojechać :). W najbliższych dniach lekkie ocieplenie, zobaczymy czy zima wróci na początek lutego... My trzymamy kciuki! Poniżej mała galeria z naszych objazdów.

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto

01-01-2024

Ponad 220 osób zdecydowało się spędzić z nami pierwszy weekend lutego. Póki co. Mamy nadzieję, że będzie Państwa przynajmniej dwa razy więcej :). My cały czas pracujemy nad trasą... i nad różnego typu mapami... Niezmiennie zapraszamy do zapisów.

photo

30-12-2023

Spalamy świąteczne kalorie :). Na zdjęciach kilka kadrów zarejestrowanych pomiędzy lub w bezpośredniej bliskości punktów kontrolnych. Zapraszamy do zapełniania list startowych :).

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto

28-12-2023

Najwyższa pora przedstawić miejsca gdzie zagości zimowa edycja Silesia Race. Koleżanki, koledzy, Szanowni Państwo (werble), 3 lutego zapraszamy do Jaworzna, a konkretnie do dzielnicy Szczakowa. Spójrzcie prosimy na mapę, naprawdę będzie co robić... :). Z Katowic do bazy zawodów dojeżdża się w 30 – 40 minut. Z Krakowa zajmie to godzinę i piętnaście minut. Z stolicy naszego kraju Google pokazuje nawet 3:35h. Zapisy ruszają 1 stycznia. Przez pierwsze trzy dni najniższe wpisowe z możliwych :).

photo

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy