photo

Silesia Race zima 2019 - Jaworzno

09.02.2019r.

Zawody na orientację w czterech formułach

Sportowa gra miejska

10 - 15 km, kategorie: rodzinna i "dorosła"

Trasa piesza

25 i 50 km - Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację

Trasa rowerowa

50 km

Rajd przygodowy

OPEN - 60 km i PROFI - 125 km ...

Dokładna charakterystyka tras w zakładce "informacje" i dalej "charakterystyka tras"

23-01-2019

Osoby śpiące w szkole plus wszystkich zainteresowanych zapraszamy w sobotę, 9 lutego o 21:00 na pokaz slajdów pt. „Patagonia i Ziemia Ognista – podróż na krańce świata”. Poza prelekcją będzie jeszcze okazja lepiej się poznać, powiedzieć parę słów, co się podobało na imprezie, a co nie :).

Patagonia i Ziemia Ognista to jedne z najdzikszych i najtrudniej dostępnych obszarów kuli ziemskiej. Krainy smagane bezlitosnymi wiatrami, pełne ogromnych lodowców, nieskażonej przyrody, strzelistych turni dostępnych tylko dla najlepszych w swym fachu alpinistów i wreszcie najpiękniejszych trekkingowych szlaków świata. Stąd to już tylko 1000 km do Antarktydy...

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto

20-01-2019

Wszystkich już zapisanych, jak i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wzięciem udziału w imprezie zapraszamy do lektury komunikatów technicznych. Pomoże to lepiej przygotować się do imprezy, ew. podpowie czy się zapisać...

Sportowa Gra Miejska

Trasa piesza 25 km

Trasa piesza 50 km – Puchar Polski w Pieszych Maratonach na Orientację

Trasa rowerowa 50 km

Rajd przygodowy OPEN

Rajd przygodowy PROFI


14-01-2019

Zapraszamy do galerii kilku kadrów z patentowania tras. Też trzymacie kciuki za zimową aurę, 9 lutego..? Na listach startowych już prawie 250 osób. Z racji ograniczonej liczby kajaków, które możemy wypożyczyć na trasie PROFI zostało jeszcze miejsca dla pięciu ekip. Jak marzą się Wam kajaki w zimowej szacie nie zwlekajcie z zapisami :).

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto

03-01-2019

2018 rok zamknęliśmy z liczbą 203 zapisanych osób plus dwa czworonogi:). Zapraszamy do dalszych zapisów. Kolejny termin niższego wpisowego mija 31 stycznia 2019.

18-12-2018

Kilka zdjęć z pierwszych, wczesnojesiennych objazdów trasy. Zaraz po świętach ruszamy z dalszymi pracami terenowymi. Pamiętajcie, że do końca grudnia obowiązuje najniższe wpisowe z możliwych :).

photophotophotophotophotophotophotophoto

13-12-2018

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż nasze zawody objęte zostały Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzno, p. Pawła Silberta. Serdecznie dziękujemy i oczywiście zapraszamy.

photo

07-12-2018

Zanim pokażemy Wam zdjęcia z pierwszych objazdów trasy (które te poczyniliśmy już w listopadzie), zapraszamy do zobaczenia kilku obrazów z Szczytu Klimatycznego COP 24 w Katowicach, który to mamy przyjemność współorganizować :).

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto

30-11-2018

Baza naszych zawodów – Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Jaworznie. ul. Ławczana 12

photo

09-11-2018

Rozpoczynamy przygotowania do zimowej edycji Silesia Race. Tym razem zapraszamy do Jaworzna – miasta położonego na granicy woj. śląskiego i małopolskiego (20 km do Katowic i 60 do Krakowa).Przygotowujemy dla Was następujące opcje:- trasa turystyczno – rekreacyjną 10 – 15 km. Kilkanaście punktów kontrolnych do odnalezienia i kilka zadań specjalnych do wykonania :). Dwie kategorie: rodzinna (w zespole musi być przynajmniej jeden zawodnik w wieku przedszkolnym, szkoły podstawowej) oraz „dorosła”. Nieograniczona liczba osób w zespole. - trasa piesza na dystansie 25 i 50 km. Ta druga opcja wpisana do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację. - rasa rowerowa o dystansie 50 km. Wiecie, że 30 września 2018r. właśnie w Jaworznie została otwarta pierwsza rowerowa autostrada w Polsce? Szczegóły tutaj. - rajdy przygodowe na dystansach 60 i 125 km. Na krótszej opcji można wystartować solo lub w ekipie do 6 osób oraz korzystać z GPS dla ułatwienia nawigacji. Na PROFI już tylko start w parach. No obydwu trasach będziecie poruszali się pieszo, rowerem i kajakiem (jeśli pogoda pozwoli). Jak wyglądała ostatnia zimowa edycja Silesia Race z liczbą ponad 350 zawodników w lutym 2018r. w Tarnowskich Górach? Zapraszamy do zobaczenia krótkiego filmu (kliknij w zdjęcie).

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy