Silesia Race 2017 - Miasteczko Śląskie

Wyniki


Miasteczko Śląskie, 30 wzreśnia 2017

Trasa rodzinna


MiejsceZespółCzas nettoKary czasoweCzas brutto
1Grzegorz Suchecki, Ignacy Suchecki (7) i Ryszard Suchecki (6)
11:33:151811:51:15
2Paweł Masztalski i Aleksander Masztalski (6) / Żółwie Wodne
11:46:051011:56:05
3Adam Graczyk i Magdalena Graczyk (9) / Super Wytrwali
11:50:101012:00:10
4Andrzej Gałecka, Edyta Gałecka i Wojtek Piaskowski (14) / Cobra Team 666
12:05:00012:05:00
5Agnieszka Szczepańska, Maja Szczepańska (10), Maria Szczepańska (8) i Patryk Szczepański (7) / EEE!
12:54:002713:21:27
6Kasia Biegun i Jaśmina Olejnik / Olej Team
13:05:003013:35:00
7Gabi Buzek, Piotrek Bublik i Maciuś Bublik / SKI BG
13:29:002013:49:
8Wiktor Kwil, Paweł Szołtysek, Joanna Kwil, Kinga Gruszka i Emilia Gruszka / Nie czekajcie na nas z kolacją
13:23:203213:55:20
9Maria Martowicz, Jagoda Martowicz (7), Aleks Martowicz (7), Maksymilian Martowicz (7), Zuzanna Sękowska, Zofia Sękowska (6), Jerzy Sekowski (6) i Karolina Kuca / Pędzace Wieloraczki
13:57:20814:05:20
10Ala Sopniewska (2), Hania Sopniewska (4), Magdalena Żelazowska, Wojtek Dybała (7), Ignacy Sopniewski (7), Marek Dybała (10), Jacek Sopniewski i pies Scooby (7) :) / FC HASIOKI
15:30:151615:46:15
11Anna Pawlak - Wojtal, Tomek Wojtal i Angelika Wojtal (6 miesięcy)16:15:33016:15:33
12Agata Śliwińska14:25:50814:33:50
brak 3 PK
13Magdalena Wilczek i Filip Zieloński (6 miesięcy) / Beboki
14:26:50814:34:50
brak 3 PK


Trasa piesza

kobiety

MiejsceZespółCzas 
1Anna Ząbkiewicz / Zabiegani Częstochowa
12:57:15
2Anna Sobala / Jak biec to biec
Martyna Czaja / Jak biec to biec

15:30:15
4Ewa Hordziejewicz - Karasińska
15:57:50
5Izabela Dudzik
15:58:00
6Ela Huzior / Leca z Serdżusem
15:58:25
7Magdalena Królikowska
17:24:50
8Anita Sekuła
17:25:00
9Agnieszka Cyniewska
17:25:07
10Katarzyna Wilkołazka
17:25:21
11Klaudia Kumiga
17:38:15
brak 1 PK

mężczyźni

MiejsceZespółCzas 
1Marek Woźniczka / NonStop Adventure
11:40:44
2Wojciech Wybraniec
12:21:10
3Daniel Mizgała
12:38:20
4Grzegorz Ząbkiewicz / Potuptani/Macrologic
12:57:15
5Jacek Wrzeciono / Equipos Nucleares de San Escobar
12:59:00
6Adrian Król / BnO Tworóg
13:04:15
7Rafał Hacia / MultiProjekt
Tomasz Płecha / MultiProjekt

13:37:35
9Mateusz Maksymiak
13:55:20
10Marek Franke14:16:20
11Jarosław Rak
15:25:00
12Sergiusz Białucha / Saint - Gobain Squad
15:58:15
13Krzysztof Cereniewicz17:38:15brak 1 PK
14Marek Grudnik / utrwalaczchwili.pl
15:18:15brak 2 PK

Trasa rowerowa

kobiety

MiejsceZespółCzas 
1Anna Madej / madej&madej
14:00:20
2Aleksandra Pytka
15:19:30
3Hanna Pijet / Ekipa bez silnika
15:23:10
4Iwona Walica
15:55:05
6Karina Boncol
15:55:30
7Alicja Markiewicz
17:03:15
8Kasia Wąsowicz
16:06:55; brak 4 PK

mężczyźni

MiejsceZespółCzas 
1Irek Towarek / KOMETA Gliwice
12:19:00
2Krzysztof Dudek / KW KRAKÓW
12:36:20
3Dawid Fronczek
Piotr Fronczek

12:59:30
5Tomasz Bochenek / żółwie mi pouciekały
13:07:10
6Piotr Niessner / KS KANDAHAR
13:20:20
7Maciej Złotnicki
13:46:30
8Dawid Kleszczyński13:48:50
9Paweł Zieliński / Beboki
Radosław Musioł

13:50:10
11Sergiusz Madej / madej&madej14:00:20
12Marcin Blachnik / Trekking Club
14:26:50
13Bartek Dutkiewicz
14:27:00
14Robert Nyga14:27:00
15Piotr Duśko / Formacja Śląsk
14:49:40
16Dawid Żółty / YeLLoW Team
14:58:30
17Grzegorz Żaczek
15:07:00
18Cezary Żaczek
15:07:30
19Wojciech Pytlik
15:19:30
20Bartłomiej Janusz
Zbigniew Pytka

15:19:35
22Tomasz Gomoluch / Ekipa bez Silnika
15:23:15
23Marek Gomoluch / Ekipa bez Silnika
15:24:10
24Marcin Woźniak / Książe z Bajkiem
15:29:20
25Łukasz Rudzki / Ostre Korby
Jakub Ładziński / Ostre Korby

15:44:30
27Damian Janik / FSQ
Daniel Jakubiak / Emeryt

15:54:30
29Jacek Wyleżuch / Wsiadej i Pyndaluj
15:55:20
30Mariusz Boncol
15:55:45
31Krzysztof Siebielec / Wsiadej i Pyndaluj
15:55:55
32Sebastian Gogol / Formacja Śląsk
15:56:05
33Dawid Kawik / Chopy Bike Team WOSZCZYCE
Aleksander Laminowski
Paweł Skiba / Chopy Bike Team WOSZCZYCE
Krzysztof Suchoń / Chopy Bike Team WOSZCZYCE
Damian Siwek / Chopy Bike Team WOSZCZYCE
Piotr Rak / Chopy Bike Team WOSZCZYCE

16:13:06
39Grzegorz Kołacz16:16:36
40Grzegorz Kukurowski / Leszcze
16:20:24
41Janusz Wójtowicz / Leszcze
16:20:33
41Mateusz Richter / Leszcze
16:20:43
42Jacek Czrnecki / Leszcze
16:20:53
43Jacek Markiewicz
17:03:15

Trasa OPEN

kategoria KK

MiejsceZespółCzas 
1Paulina Opoka i Aneta Kisielewska / BIKEBOARD PIĘKNE PANIE
17:25:55
2Justyna Massalska i Monika Smolińska / Nutria Adventure Team
17:48:19
3Angelika Skutela i Małgorzata Stolarek / Strefa Byków Bytom
19:36:00
4Marta Małecka i Iwona Ratajczyk / Tuńczyk w Puszcze
20:42:00
5Agata Zolowska i Małgorzata Zagaja
21:30:15; brak 2 PK
6Małgorzata Rukszan i Sylwia Rudzka / gorące kotlety
20:01:27; brak 6 PK
7Katarzyna Mysiak i Ewa Gniełka / Dzikie Kropki18:48:50; brak 7 PK

kategoria MIX

MiejsceZespółCzas 
1Katarzyna i Sebastoan Gibiec / Gibiec Team
15:56:40
2Ania Witkowska i Maciej Witkowski / Klub Królika Stefana
16:21:30
3Klaudia Patters i Marek Zajusz / W pogoni za Myszą
16:48:11
4Aleksandra Baś i Piotr Dziewiałtowski - Gintowt / Sprężyste Łydki
17:10:17
5Sabina Merkel i Mariusz Wuwer / JO CIE PROSZA
17:11:17
6Ewelina Fułek i Konrad Leyko / Róża Wiatrów
17:13:31
7Magdalena Kryszak i Piotr Kryszak / On-Sight
17:19:32
8Monika i Marek Winkler / ADS Masna Krytyczna
17:25:30
9Ewa Olejnik i Gienia Jamrozik / Bajk eMTeBe17:27:49
10Basia Czuba i Mariusz Szczurek / Wild Dogs
17:28:47
11Aleksandra Pluta i Dariusz Pluta / Paprykarze18:19:21
12Anna Kałuża i Mateusz Sobota  18:22:11
13Barbara Błoniarczyk i Mikołaj Cader / Despacito
18:32:11
14Dagmara Żero i Seavstian Żero / Ghostbikers18:33:22
15Lucyna i Przemysław Niezgoda / Niezgodni
18:34:18
16Ola Bartnikowska i Julian Tarnicki / Oby do mety
18:36:11
17Barbara Wiaterek i Sławek Gdowski / Spasione Miski
18:44:11
18Magdalena Tetlak i Paweł Tetlak / Krejzole
18:53:11
19Piotr Kędzior i Edyta Kędzior / On i Ona
18:54:55
20Magdalena Stefani i Michał Piątek / Drużyna M
18:54:55
21Basia Janik i Adi Bieńkowski / Barbie in the Sky
19:14:11
22Anna Tuchowska i Łukasz Czempiel / Kac Team
19:17:11
23Monika Reka i Jan Kania / Daleko od szosy
19:35:12
24Katarzyna Stanek i Michał Stanek / MK Team
19:37:42
25Katarzyna Chojowska i Robert Feret / FERBKI20:42:46
26Aleksandra Przewieslik i Grzegorz Przewieslik / LopaBikeTeam
20:49:07
27Marta Erwin i Witek Przybylski / OTK RZEŹNIK
19:35:47; brak 1 PK
28Agnieszka Karlik - Kałusek i Jacek Kałusek / Emili&Florian
18:32:41; brak 3 PK
29Justyna Niedźwiedzka i Józef Wybraniec / Noszę TYLKO różowe Pampersy
19:30:28; brak 3 PK
30Joanna Siodmok i Michał Mączka
19:55:04; brak 3 PK
31Dagmara Rodek i Grzegorz Dura / Dagreg
20:01:09; brak 3 PK
32Anita Zielińska i Sebastian Strójwąs / Na Maxa
Magdalena Niedźwiedzka i Paweł Gwóźdź / NA MAKSA
20:49:57; brak 4 PK
34Ewa Misiak i Wojciech Leszczorz / 44 Rowery
15:34:30; brak 14 PK

kategoria MM

MiejsceZespółCzas 
1Artur Moroń i Tomasz Domin / CF Południe
15:08:20
2Dawid Jakubiak i Michał de Sas Topolnicki / Wariaci z Rybnika
15:32:40
3Tomasz Hajewski i Adam Heczko / Trenuj Triathlon
15:36:30
4Bartłomiej Balcer i Paweł Worek15:56:55
5Stanisław Kraski i Tomasz Ligocki / Nie wiem jak nas nazwać
16:04:42
6Marcin Sowa i Grzegorz Grabowski / Niedobra Zmiana
16:14:25
7Rafał Polański i PAweł Adamczyk / Accenture Adventure Team
16:27:50
8Abu Szajna i Tomek Olejnik / bajk eMTeBe
16:49:44
9Artur Paruzel i Patryk Adamczyk / PSV Hasioki
16:49:45
10Dariusz Turek i Łukasz Anielski
16:50:30
11Grzegorz Sztechmiler i Adam Ligęza / The Arnolds16:58:35
12Grzegorz Knapik i Jan Jędryka / Orient Express
16:58:58
13Piotr Kozieł i Arkadiusz Szalbot / Daleko jeszcze?
17:06:45
14Paweł Lenczewski i Michał Lenczewski / Bracia
17:07:52
15Dariusz Gajdzik i Krzysztof Kopacz / Drużyna DK
17:08:52
16Ryszard Łagódka i Paweł Kraus / Byle do przodu
17:11:42
17Paweł Szczepaniak i Ninomysław Jakóbczyk / Aphta Team
17:19:07
18Łukasz Syguła i Artur Kościelniak / Ciućmoki
17:23:30
19Paweł Kisielewski i Piotr Frasik / BIKEBOARD DZIELNI PANOWIE17:25:47
20Tomasz Opaszowski i Wojciech Pasiecznik17:44:49
21Urban Kania i Marcin Gandor / URBAN TEAM
18:05:15
22Bartosz Kania i Nikodem Kowalski / BARTROL GROUP
18:06:11
23Adam Tkocz i Jarosław Fischer / Operatorzy Ciągarki
18:18:22
24Lucjan Janowski i Paweł Maleta / Sączenie wina
18:20:11
25Paweł Mihailovic i Adam Buła
18:40:40
26Rafał Jabłoński i Grzegorz Czapnik / Złamane Wiosło
18:44:11
27Dariusz Przybyła i Krzysztof Pielka / EL banda
19:15:11; brak 2 PK
28Sebastian Waida i Artur Wyrwol / Powrót Husarii
19:18:11; brak 2 PK
29Adam Kopij i Paweł Kłonowski
21:30:19; brak 2 PK
30Michał Michalczyk i Krzysztof Godyń / Lecimy do Amazonii17:21:36; brak 3 PK

Trasa PROFI

kategoria MIX


MiejsceZespółBonus/kara kajakBonus/kajak trekCzas nettoCzas brutto
1Karolina Pacek i Dariusz Bogumił
Indiwidualnie Mazowsze/ Team 360

- 20- 1017:32:5017:02:50
2Marzka Janerka i Robert Zamojski
Próba Ognia
+ 25- 2019:00:0019:05:00
3Joanna Jachym i Łukasz Drewniak
Ultra AR Team

0019:12:1119:12:11
4Agnieszka Solik i Bartłomiej Golec
KS KANDAHAR

- 10+ 521:39:0021:34:00

5Iwona Szatan i Marcin Dubik 
TKTJ

+ 5+ 2521:22:0021:52:00
brak 22 PK
6Agnieszka Franke i Iwona Franke
Skąposzczety i Szkarłupnie

+ 20+ 2522:33:0023:51:00
brak 22 PK
7Joanna Mrowca i Mateusz Piątek
Asia&Mati

+ 15+ 2522:00:0022:40:00
brak 25 PK
8Agnieszka Siwiec i Robert Górski 
Mazurek Śląski

+ 10+ 2523:00:0023:35:00
brak 27 PK


kategoria MM


MiejsceZespółBonus/kara kajakBonus/kajak trekCzas nettoCzas brutto
1Sebastian Mański i Marcin Zdziebło
Eventyr Team

- 20- 1014:52:0014:22:00
2Krzysztof Mański i Mateusz Kaźmierczak
Eventyr Team
0014:52:0014:52:00
3Zbigniew Mossoczy i Piotr Pisarek
bikeBoard

+ 10+ 515:53:4016:08:40
4Maciej Pońc i Piotr Pilak
Team 360

+ 5+ 3020:08:1320:43:13

5Robert Zugaj i Kamil Michnol
7kontynentów.pl

+ 55+ 1021:04:2622:09:26

6Paweł Gorczyca i Piotr Sroka
Piotr i Paweł

+ 25+ 4022:54:3423:59:34

7Andrzej Morel i Mateusz Gruntowski
OSA Opole

+ 45+ 2500:10:1501:20:15

8Mateusz Cieslicki i Krzysztof Pyta
Azymut Team/welnowietz

+ 35+ 2001:01:0601:56:06

9Krzysztof Łakomiec i Szymon Pietrowski
ON - SIGHT Koniec Kiepszczenia

- 10- 2014:42:2014:12:20
brak 1 PK
10Krystian Iżycki i Łukasz Szczepański
Ciapaki i Głuptaki

+ 20+ 1523:10:0823:45:08
brak 9 PK
11Wojciech Kapustka i Seweryn Kucharczyk
Arsbona

+ 60+ 4521:22:4823:07:48
brak 17 PK
12Michał Watoła i Paweł Gruszczyk
KAT + Grucha

+ 30+ 3500:29:1401:34:14
brak 17 PK
13Leszek Skrudlik i Krzysztof Pieczara
ST Team
+ 15+ 5022:32:0423:37:04
brak 21 PK
14Mariusz Nowak i Jarosław Jasiniefta
Partizany

+ 40+ 5522:06:4523:41:45
brak 21 PK
15Arkadiusz Siwiaszczyk i Marcin Latosiński
Los Zorros de la Muerte

+ 50+ 5521:30:0023:15:00
brak 23 PK
16Dariusz Zimowski i Przemysław Rajkowski
Avengersi

+ 65+ 5521:53:0023:53:00
brak 24 PK

















Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.



Organizatorzy:





-------------------------------------



30 % OFF dla każdego startującego













Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport