Silesia Race 2018 - Łazy, Jura Krakowsko - Częstochowska

Lista startowa

Trasa turystyczno - rekreacyjna 10 - 15 km

kolor czerwony kategoria rodzinna, czarny - kategoria "dorosła"

L.P.Imiona i nazwiska                                                   MiastoNazwa zespołu
1Marek, Magda, Marta (14) AdamekKatowicePaszczury
2Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (7)GliwiceDrużyna Super Zośki
3Marek Hajduk i Karolina Hajduk (7)BytomKanguro - Dzikuski
4Karolina i Tomasz ChojnaBielsko - BiałaJutro też Wam uciekniemy


Trasa piesza 25 km

kobiety / mężczyźni

L.P.Imiona i nazwiska                                                                    MiastoNazwa zespołu
1Marta GamratSosnowiecMG & MG
2Magdalena GrzybSosnowiecMG & MG
3Paweł GamratSosnowiecPG & WS
4Wiesław SerafinSosnowiecPG & WS
5Łukasz KnaśPiekary ŚląskieF - team
6Tomasz AdamczykCzęstochowaTomAD SQUAD
7Beata AdamczykCzęstochowaTomAD SQUAD


Trasa piesza 50 km, PMnO

lista startowa dostępna tutaj


Trasa rowerowa 50 km

kobiety / mężczyźni

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Anna MadejKatowicemadej&madej
2Sergiusz MadejKatowicemadej&madej
3Anna WilkKatowiceSzprychy i Wentyl


Trasa rowerowa 130 km

lista startowa dostępna tutaj


Rajd przygodowy OPEN 

KK i MIX 

L.P.Imiona i nazwiska             MiastoNazwa zespołu
1Rafał i Sonia StawiarscyKatowice
2Anna Bogdańska i Krzysztof HetnarRuda Śląska / Wrocław
3Aleksandra Pluta i Dariusz PlutaWarzymicePaprykarze
4Magdalena Socha - Stojek i Katarzyna Poła - SłowikRuda Śląska / MiłoszyceBeboki
5Ewelina Majewska i Daniel HowisTychyH - team
6Marta Małecka i Iwona RatajczykPoznańSzalone Dziki Oddział Terenowy Poznań
7Jagoda Bednarczyk i Przemysław ZającGliwice

MM

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Tomasz Wieczorek i Piotr WiśniewskiBędzinTuttu.pl
2


3



Rajd przygodowy 150 km plus...

 KK i MIX

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Ania Witkowska i Maciej WitkowskiZielonki / KatowiceKlub Królika Stefana
2Agnieszka Siwiec i Robert GórskiTarnowskie Górymazurek śląski
3Joanna Jachym i Łukasz DrewniakKrakówUltra AR Team
4Magdalena Stachura i Maciej WideraChorzówWodzionka
5Mateusz Gruntowski i ...Niemodlin

MM

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Mateusz Cieślicki i Krzysztof PytaDąbrowa Górnicza / KatowiceAzymut Team / ciecierzyca welnowietz
2Wojciech Kapustka i Sewetyn KucharczykŻory / RybnikArsbona
3






Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.



Organizatorzy:





-------------------------------------


W pakiecie startowym wejście do Parku Wodnego JURA




30 % OFF dla każdego startującego










Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport