Silesia Race 2017 - Miasteczko Śląskie

Lista startowa

Trasa rodzinna

L.P.Imiona i nazwiska                                                   MiastoNazwa zespołu
1Wiktor Kwil, Paweł Szołtysek, Joanna Kwil, Kinga Gruszka i Emilia GruszkaKatowice i 4 x Nakło ŚląskieNie czekajcie na nas z kolacją
2Anna Nielaba, Marcin Nielaba, Maja Nielaba (8) i Maks Nielaba (6)Mikołów
3Magdalena Wilczek i Filip Zieloński (6 miesięcy)KatowiceBeboki
4Grzegorz Patrzałek, Jacek Patrzałek i Agnieszka Patrzałek (12)Opole
5Agnieszka Szczepańska, Maja Szczepańska (10), Maria Szczepańska (8) i Patryk Szczepański (7)WarszawaEEE!
6Adam Graczyk i Magdalena Graczyk (9)KatowiceSuper Wytrwali
7Maria Martowicz, Jagoda Martowicz (7), Aleks Martowicz (7), Maksymilian Martowicz (7), Zuzanna Sękowska, Zofia Sękowska (6), Jerzy Sekowski (6) i Karolina KucaKrakówPędzace Wieloraczki
8Andrzej Gałecka, Edyta Gałecka i Wojtek Piaskowski (14)Ruda Śląska/ZabrzeCobra Team 666
9Gabi Buzek, Piotrek Bublik i Maciuś BublikKrakówSKI BG
10Paweł Masztalski i Aleksander Masztalski (6)KatowiceŻółwie Wodne
11Grzegorz Suchecki, Ignacy Suchecki (7) i Ryszard Suchecki (6)Dąbrowa Górnicza
12Ala Sopniewska (2), Hania Sopniewska (4), Magdalena Żelazowska, Wojtek Dybała (7), Ignacy Sopniewski (7), Marek Dybała (10), Jacek Sopniewski i pies Scooby (7) :)ChorzówFC HASIOKI
13Kasia Biegun i Jaśmina OlejnikŚwinczówOlej Team


trasa piesza 30 km

kobiety

L.P.Imiona i nazwiska                                                                    MiastoNazwa zespołu
1Marta GamratSosnowiec
2Anna ZąbkiewiczCzęstochowaZabiegani Częstochowa
3Agnieszka CyniewskaKraków
4Martyna CzajaBytomJak biec to biec
5Anna SobalaPiekary ŚląskieJak biec to biec
6Katarzyna WilkołazkaKraków
7Magdalena KrólikowskaModlniczka
8Sylwia Klimek KarasCzechowice - DziedziceRozbiegamy to Miasto - Czechowice Dziedzice
9Ewa Hordziejewicz - KarasińskaBytom
10Izabela DudzikZabrze
11Ela HuziorOrzeszeLeca z Serdżusem
12Anita SekułaKraków

mężczyźni

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Paweł GamratSosnowiec
2Wiesław SerafinKatowice
3Marek FrankeKatowice
4Grzegorz ZąbkiewiczCzęstochowaPotuptani/Macrologic
5Jarosław RakGliwice
6Łukasz KnaśPiekary ŚląskieF - team
7Adrian KrólTworógBnO Tworóg
8Mateusz MaksymiakBytom
9Tomasz PłechaKrakówMultiProjekt
10Rafał HaciakrakówMultiProjekt
11Łukasz SłomianyKatowicePiana z Pyska
12Marek GrudnikBytomutrwalaczchwili.pl
13Daniel MizgałaMysłowice
14Bartłomiej KarasCzechowice - DziedziceRozbiegamy to Miasto - Czechowice Dziedzice
15Sergiusz BiałuchaBytomSaint - Gobain Squad
16Wojciech WybraniecBytom
17Jacek WrzecionoŚwiętochłowiceEquipos Nucleares de San Escobar


trasa rowerowa 60 km

kobiety

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Karina BoncolTarnowskie Góry
2Aleksandra PytkaChorzów
3Alicja MarkiewiczPilchowice
4Anna MadejKatowicemadej&madej
5Kasia WąsowiczKraków
6Hanna PijetBukowiecEkipa bez silnika
7Iwona WalicaKatowiceWsiadej i Pyndaluj

mężczyźni

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Dawid ŻółtyTychyYeLLoW Team
2Piotr FronczekKalety
3Mariusz BoncolTarnowskie Góry
4Piotr RakOrzesze - WoszczyceChopy Bike Team WOSZCZYCE
5Krzysztof SuchońOrzesze - Woszczyce
Chopy Bike Team WOSZCZYCE
6Dawid KawikOrzesze - Woszczyce
Chopy Bike Team WOSZCZYCE
7Paweł SkibaOrzesze - Woszczyce
Chopy Bike Team WOSZCZYCE
8Dariusz ChudobaŻoryChopy Bike Team WOSZCZYCE
9Michał MachnikŻoryChopy Bike Team WOSZCZYCE
10Dawid FronczekKalety
11Michał StawskiŻoryChopy Bike Team WOSZCZYCE
12Damian SiwekOrzesze - WoszczyceChopy Bike Team WOSZCZYCE
13Grzegorz Kołacz
Tarnowskie Góry
14Dawid Kleszczyński Siekierczyn
15Zbigniew PytkaChorzów
16Łukasz RudzkiKatowiceOstre Korby
17Jakub ŁadzińskiKatowiceOstre Korby
18Paweł ZielińskiBebokiBydgoszcz
19Marcin WoźniakOpoleKsiąże z Bajkiem
20Piotr DuśkoKrakówFormacja Śląsk
21Jacek MarkiewiczPilchowice
22Sergiusz MadejKatowicemadej&madej
23Grzegorz ŻaczekKuźnia Raciborska
24Cezary ŻaczekKuźnia Raciborska
25Sebastian GogolOrzeszeFormacja Śląsk
26Marek LatusekŁaziska GórneFormacja Śląsk
27Marcin BlachnikChorzówTrekking Club
28Radosław MusiołGliwice
29Tomasz GomoluchTarnowskie GóryEkipa bez Silnika
30Bartłomiej JanuszRuda Śląska
31Robert NygaKatowice
32Wojciech PytlikKatowice
33Bartek DutkiewiczKatowice
34Irek TowarekGliwiceKOMETA Gliwice
35Marek GomoluchKaletyEkipa bez Silnika
36Piotr NiessnerKrakówKS KANDAHAR
37Mateusz RichterGliwiceLeszcze
38Grzegorz KukurowskiGliwiceLeszcze
39Damian JanikRybnikFSQ
40Janusz WójtowiczGliwiceLeszcze
41Jacek CzrneckiGliwiceLeszcze
42Daniel JakubiakRybnikEmeryt
43Jacek WyleżuchKatowiceWsiadej i Pyndaluj
44Krzysztof SiebielecKatowiceWsiadej i Pyndaluj
45Krzysztof DudekKrakówKW KRAKÓW
46Tomasz BochenekPiekary Śląskieżółwie mi pouciekały


rajd przygodowy OPEN 

MIX i KK

L.P.Imiona i nazwiska             MiastoNazwa zespołu
1Ada Chmielowska i Wojciech PasiecznikKatowiceCSC Adventure Academy
2Mirosława Bonk i Łukasz ZawadzkiKalety/MierzęciceEnter Air Runners Club
3Monika i Marek WinklerKatowiceADS Masna Krytyczna
4Ewa Misiak i Wojciech LeszczorzGliwice / Katowice44 Rowery
5Aleksandra Przewieslik i Grzegorz PrzewieslikŚwiętochłowiceLopaBikeTeam
6Marta Erwin i Witek PrzybylskiKnurów/GliwiceOTK RZEŹNIK
7Sabina Merkel i Mariusz WuwerGaszowice/ŻoryJO CIE PROSZA
8Barbara Wiaterek i Sławek GdowskiGliwiceSpasione Miski
9Magdalena Stefani i Michał PiątekKatowiceDrużyna M
10Dagmara Żero i Seavstian ŻeroBędzinGhostbikers
11Dagmara Rodek i Grzegorz DuraBędzinDagreg
12Marta Pietrzak i Łukasz ZatorskiWrocławFabryka Gwoździ
13Ewelina Fułek i Konrad LeykoTychy/JaworznoRóża Wiatrów
14Krysia Lenczak i Darek TurekSosnowiecRepresja Pończoch
15Marta Małecka i Iwona RatajczykPoznańTuńczyk w Puszcze
16Agata Zolowska i Małgorzata ZagajaKolonowskie/Opole
17Magdalena Kryszak i Piotr KryszakPoznańOn-Sight
18Barbara Błoniarczyk i Mikołaj CaderNowy Sącz / KrakówDespacito
19Lucyna i Przemysław NiezgodaŻoryNiezgodni
20Ania Witkowska i Maciej WitkowskiKatowiceKlub Królika Stefana
21Basia Czuba i Mariusz SzczurekZakopane/GrodkówWild Dogs
22Małgorzata Rukszan i Sylwia RudzkaWarszawagorące kotlety
23Piotr Kędzior i Edyta KędziorRacibórzOn i Ona
24Joanna Siodmok i Michał MączkaOpole
25Agnieszka Karlik - Kałusek i Jacek KałusekGaszowiceEmili&Florian
26Aleksandra Pluta i Dariusz PlutaWarzymicePaprykarze
27Justyna Massalska i Monika SmolińskaKatowiceNutria Adventure Team
28Magdalena Tetlak i Paweł TetlakBytomKrejzole
29Paulina Opoka i Aneta KisielewskaKrakówBIKEBOARD PIĘKNE PANIE
30Monika Reka i Jan KaniaKatowiceDaleko od szosy
31Angelika Skutela i Małgorzata StolarekŚwierklaniec/BytomStrefa Byków Bytom
32Katarzyna Stanek i Michał StanekBytomMK Team
33Katarzyna Mysiak i Ewa GniełkaMikołów/ChorzówDzikie Kropki
34Magdalena Niedźwiedzka i Paweł GwóźdźBędzienNA MAKSA
35Klaudia Patters i Marek ZajuszBolesławiec/AndrychówW pogoni za Myszą
36Aleksandra Baś i Piotr Dziewiałtowski - GintowtZbrosławiceSprężyste Łydki
37Ewa Olejnik i Gienia JamrozikŚwinczów/KrakówBajk eMTeBe
38Anita Zielińska i Sebastian StrójwąsKatowice/PorębaNa Maxa
39Agnieszka Jonczyk i Adam JonczykKoszęcinMączne Jony
40Hania Szczernik i Jakub JaroszekGliwiceTeam 360
41Katarzyna i Sebastoan GibiecCieszynGibiec Team
42Magdalena Trólka i Magdalena SyrekKatowice/KrakówTu gdzieś powinna być meta ...
43Basia Janik i Adi BieńkowskiRybnikBarbie in the Sky
44Ola Bartnikowska i Julian TarnickiCzęstochowaOby do mety
45Anna Tuchowska i Łukasz Czempiel
Kac Team
46Katarzyna Chojowska i Robert FeretSieniczno/KrakówFERBKI

MM

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Paweł Jary i Jacek WrzecionoŚwiętochłowiceEquipos Nucleares de San Escobar
2Grzegorz Sztechmiler i Adam LigęzaRudy / KatowiceThe Arnolds
3Krzysztof Szczecki i Maciej WajdzikKrakówFast, not Furious
4Tomasz Bar i Patryk WarskiLublin / KatowiceAle że jak
5Rafał Jabłoński i Grzegorz CzapnikRydułtowy/KatowiceZłamane Wiosło
6Paweł Lenczewski i Michał LenczewskiKędzierzyn KoźleBracia
7Adam Kopij i Paweł KłonowskiSzydłów/Opole
8Dariusz Przybyła i Krzysztof PielkaDabrowa Górnicza/Łaziska GórneEL banda
9Lucjan Janowski i Paweł MaletaKrakówSączenie wina
10Grzegorz Knapik i Jan JędrykaKatowiceOrient Express
11Rafał Polański i PAweł AdamczykKatowice/RybnikAccenture Adventure Team
12Mateusz Sobota i Paweł MondryRuda ŚląskaRudziole
13Paweł Szczepaniak i Ninomysław JakóbczykTychyAphta Team
14Michał Michalczyk i Krzysztof GodyńMiędrzyrzecze GórneLecimy do Amazonii
15Stanisław Kraski i Tomasz LigockiSkoczów/Siemianowice ŚląskieNie wiem jak nas nazwać
16Artur Paruzel i Patryk AdamczykMiasteczko ŚląskiePSV Hasioki
17Tomasz Hajewski i Adam HeczkoKatowice/CieszynTrenuj Triathlon
18Tomasz Byks i Piotr RuteckiPoznań/WarszawaMongolscy Przemytnicy Rzeżuchy
19Dawid Jakubiak i Michał de Sas TopolnickiRybnikWariaci z Rybnika
20Abu Szajna i Tomek OlejnikZielonki/Krakówbajk eMTeBe
21Łukasz Syguła i Artur KościelniakDąbrowa Górnicza/SosnowiecCiućmoki
22Paweł Kisielewski i Piotr FrasikKrakówBIKEBOARD DZIELNI PANOWIE
23Sebastian Waida i Artur WyrwolStrzebińPowrót Husarii
24Dariusz Gajdzik i Krzysztof KopaczKatowiceDrużyna DK
25Marcin Sowa i Grzegorz GrabowskiJaworze/ŁódźNiedobra Zmiana
26Adam Tkocz i Jarosław FischerKatowice/CzarkówOperatorzy Ciągarki
27Bartłomiej Balcer i Arkadiusz MołdrzykCieszyn100kilo
28Artur Moroń i Tomasz DominChorzów/KrakówCF Południe
29Ryszard Łagódka i Paweł KrausOpole/WołczynByle do przodu
30Piotr Kozieł i Arkadiusz SzalbotBielsko Biała/JasienicaDaleko jeszcze?
31Urban Kania i Marcin GandorKobierniceURBAN TEAM
32Bartosz Kania i Nikodem KowalskiKobierniceBARTROL GROUP
33Tomasz Opaszowski i Wojciech PasiecznikKatowiceDry Swimmers
34Paweł Mihailovic i Adam Buła


rajd przygodowy 150 km plus...

MIX i KK

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Justyna Niedźwiedzka i Józef WybraniecKatowiceNoszę TYLKO różowe Pampersy
2Joanna Jachym i Łukasz DrewniakKrakówUltra AR Team
3Agnieszka Franke i Iwona FrankeKatowiceSkąposzczety i Szkarłupnie
4Agnieszka Siwiec i Robert GórskiTarnowskie Góry/PiszMazurek Śląski
5Marzka Janerka i Robert ZamojskiChorzów/GliwicePróba Ognia
6Joanna Mrowca i Mateusz PiątekKatowiceAsia&Mati
7Iwona Szatan i Marcin DubikTarnowskie GóryTKTJ
8Karolina Pacek i Dariusz BogumiłWarszawaIndiwidualnie Mazowsze/ Team 360
9Agnieszka Solik i Bartłomiej GolecSiemianowice Śl/ŻabnicaKS KANDAHAR

MM

L.P.Imiona i nazwiskaMiastoNazwa zespołu
1Marek Woźniczka i Stanisław OdróbkaSiemianowice Śląskie/ChorzówNonStop Adventure
2Tomasz Radczuk i Oleksandr DarchukKrakówGE HealtAhead
3Paweł Gąsiorek i Tadeusz GąsiorekRybnikNPK Team
4Dariusz Zimowski i Przemysław RajkowskiPiotrków TrybunalskiAvengersi
5Mariusz Nowak i Jarosław Jasiniefta
Sieciechowice/WieliczkaPartizany
6Marcin Pawlisz i Dawid BurdaRacibórz/Kędzierzyn KoźleMID
7Andrzej Morel i Mateusz GruntowskiOpole/NiemodlinOSA Opole
8Leszek Skrudlik i Krzysztof PieczaraChorzów/JaworznoST Team
9Maciej Pońc i Piotr PilakCieszyn/ZamarskiTeam 360
10Krystian Iżycki i Łukasz SzczepańskiWarszawaCiapaki i Głuptaki
11Wojciech Kapustka i Seweryn KucharczykŻory/RybnikArsbona
12Arkadiusz Siwiaszczyk i Marcin LatosińskiWrocław/OpoleLos Zorros de la Muerte
13Zbigniew Mossoczy i Piotr PisarekKrakówbikeBoard
14Sebastian Mański i Marcin ZdziebłoŻoryEventyr Team
15Michał Watoła i Paweł GruszczykRybnik/Bielsko-BiałaKAT + Grucha
16Krzysztof Łakomiec i Szymon PietrowskiPoznań/ŁódźON - SIGHT Koniec Kiepszczenia
17Mateusz Cieslicki i Krzysztof PytaDąbrowa Górnicza/KatowiceAzymut Team/welnowietz
18Robert Zugaj i Kamil MichnolKatowice7kontynentów.pl
19Krzysztof Mański i Mateusz KaźmierczakŻory/MikołówEventyr Team
20Paweł Gorczyca i Piotr SrokaKrakówPiotr i Paweł





Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.



Organizatorzy:





-------------------------------------



30 % OFF dla każdego startującego













Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport