photo

Lista startowa

Sportowa gra miejska

kolor niebieski - kategoria rodzinna, biały - kategoria "dorosła"
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ewa, Piotr i Szymon Kopeć KatowiceKopcie
2Tomek i Ewa ZiółkowsyKatowiceZielaki
3Jarek, Dorota, Mariusz (12), Krzyś (7) SCHAB Sosnowiec Galopujące Dżdżownice +
4Grzegorz , Eryk(15) Welm Częstochowa Welm Team
5Magda Nowak/Telimena Witkowska (9) Warszawa Telimenki
6Martyna Poniedziałek, Izabela Morawiec Piekary Śląskie Monday Team
7Katarzyna Żelazny, Artur Żelazny, Igor Żelazny (11) KatowiceAjronmeny
8Iwona Kawa, Jerzy Kawa, Marcin Kawa (11) KatowiceJANUSZE
9Asia, Adrian, Dorota, Michał (11), Martyna (8), Łukasz Kolbiarz i Adam Kolbiarz (9)Katowice Gang Wiewiórki
10Dalia Blimke-Dereń, Klaudia Łazuka, Kamil Łazuka (13), Wojtek Dereń (10) TychySpice Girls i Marudy
11Filip Zieliński (2), Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński Katowice/ Bydgoszcz beboki
12Magdalena Graczyk (11), Adam Graczyk Katowice Super wytrwali
13Jacek, Dagmara, Ania (15), Liliana (6), Blanka (3) Ziębiccy Bytom Bytomskie Ślimaki
14Wojciech Hanusik i Mirosława HanusikKatowice
15Grzegorz Gruszka, Gosia Gruszka, Amelia 12 i Michał 10mikołów4owocki
16Eliza i Wojciech Pawlik Ostre Wataha
17Agata Śliwińska , Radosław Musioł, Piotr Musiol (3), Hanna Musiol (1) GliwiceRadebaab
18Tomasz Janoszczyk, Monika Gawrońska Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie Wędrownicy
19Łukasz Knaś Piekary Śląskie F-team
20Agata Śmietańska, Małgosia Śmietańska (11), Basia Śmietańska (6) SkawinaPluszanalinda
21Magdalena Otawa, Joanna Szpek, Anna Mertyńczak MikołówDelegacja z Wyborowej Wsi
22Dawid Czekała, Arkadiusz Krawczyk, Piotr Kuzniewicz i Weronika ChomiukZabrzeNiewidzialne mrówki
23Marcin Dubik i Paweł Dubik (10)Tarnowskie Góry  TKTJ
24Barbara Woźniak, Sylwia Wiczyńska i Janusz PaluchTarnowskie Góry / InwałdNieBiegamy
25Wojciech Sydor Wrocław
26Miłosz Knap i Aleksandra NowakSosnowiec / KatowiceSzczęściarze
27Joanna, Marek, Mateusz (13), Karolina (10), Anna (5) Ogłaza Katowice Aktywna Piątka
28Danka i Maciek (14) MalikKatowiceDEBEŚCIAKI
29Magdalena Adamek, Marek Adamek i Marta Adamek (15)Katowice
30Marcin Wójcik, Anna Daniel-Wójcik, Katarzyna Wójcik (17) i Tomasz Wójcik (8)OświęcimWóczykije
31Milena (9), Michał i Magdalena Plata  Piekary Śląskie  TKTJ 
32Piotr Bąbała, Mikołaj Bąbała (3) KrakówKrakowskie smoki
33Krystyna Juszczyk, Iwona Juszczyk, Nina Juszczyk i Grzegorz Juszczyk Katowice / Dąbrowa Górnicza PRENDKIE GEPARDY
34Magdalena Żelazowska, Marek Dybała (12), Wojtek Dybała (9), Jacek Szewczyk i Pies Keiko KsiążeniceChorzów / KsiążeniceHASIOKI
35Tomasz Rychłowski, Julia Rychłowska (9) Chrzanów
36Piotr Surma, Agnieszka Surma, Aleksandra Surma i Helena Surma + pies IbiWidomaIBULINA
37Ania Adameczek, Alina Długaj, Agata Pakura, Piotr Pakura, Klaudia Brandys (14) i Patrycja Brandys (16)Gierałtowice i okolice
38Małgosia i Marek Franke Katowice

Trasa piesza 25 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ola NowakBytom
2Krzysztof NowakBytom
3Ewa Misterka Chorzów
4Krzysztof Jurewicz Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
5Piotr Jurewicz Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
6Dawid Urbański ChorzówIno Ruby
7Marta Gamrat Sosnowiec
8Paweł Gamrat Sosnowiec
9Magdalena Grzyb Sosnowiec
10Mariusz Nowak Sieciechowice Partizany
11Krzysztof Hertling Chorzów Ruby i Rubszy
12Rafał Agopsowicz Giebułtów Partizany
13Paweł Zarazza ZabrzeFAT Family
14Wiesław Serafin Dąbrowa Górnicza
15Daria Matujewicz Łaziska Górne
16Barbara Gdowska Gliwice Spasione Miśki
17Sławomir Gdowski Gliwice Spasione Miśki
18Justyna Krupa Chorzów ChSBD 'W Ruchu'
19Krzysztof Porębski Kraków ChSBD 'W Ruchu'
20Natalia Krupa ChorzówChSBD "W Ruchu"
21Patryk Ptak ChorzówChSBD "W Ruchu"
22Przemysław Niezgoda Żory
23Jakub Szczepka SosnowiecFormacja Śląsk
24Ewa Szabelska Gliwice
25Piotr Miklasz Ruda Śląska Miklaszki
26Katarzyna Miklasz Ruda Śląska Miklaszki
27Mateusz Stojek Ruda ŚląskaSRT
28Konstanty Stojek Ruda ŚląskaSRT
29Aleksander Stojek Ruda ŚląskaSRT
30Michał Stanek Bytom
31Stanislaw Kruczek Krakow WAWEL-COMPASS
32Anna Ząbkiewicz Częstochowa Potuptani
33Grzegorz Ząbkiewicz Częstochowa Potuptani
34Maciej Służała Łężany
35Paweł Kruza Bydgoszcz
36Katarzyna Jaremko Bydgoszcz
37Marcin Brol KatowiceMK team
38Justyna Zakrzyńska Bolechowice banda Królika
39Franek Zakrzyński Bolechowice banda Królika
40Roman Blimke Tychy
41Piotr Ryskalok + pies Leon Jaworzno Okiem Wilka
42Krzysztof Ciereniewicz Tarnowiec
43Klaudia Kumiega Kocmyrzów
44Roman Cedrych MikołówMango Team
45Karina Kiełtyka MikołówMango Team
46Marcin Bębenek Jaworzno
47Paulina Zięcina Jaworzno
48Marcin Pastecki Katowice Carbon Paws
49Agnieszka Pręcikowska Wieliczka
50Rysiek Pręcikowski Wieliczka
51Czesław Gwara Wągrowiec Wilki
52Anna Cibis Katowice
53Anita Duda Warszawa małaanitateam
54Kamil Tomczyk Grodysławice
55Marta Kowalska Katowice
56Piotr Duśko Kraków Formacja Śląsk
57Bartek Dutkiewicz Katowice
58Wiesław Drewniak Bolków Wiesiek sam w lesie
59Michał Krzyuś
60Sylwia Klimek-Karas

Trasa piesza 50 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Marcin DudaChorzów
2Jola KuśCzęstochowa
3Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI
4Arkadiusz Cieślak OpoleKRAN-SUW
5Tomasz Paluchowski Głuchołazy
6Sebastian Hulin Katowice
7Joanna Wilk Katowice
8Maciej Bukowiec Tychy
9Rafał Polański Katowice
10Andrzej Toman Stanowice  Luxtorpeda Czerwionka
11Marcin Matysek Bytom
12Krzysztof Rajda Bielsko-Biała Samotny Wilk 
13Mariusz Maryniak  KrakówCompass
14Michał Toman Czerwionka-LeszczynyLuxtorpeda Czerwionka
15Karol Hulin Jasło
16Krzysztof Wojarski Bielsko-Biała Bielsko-Biała O-Team
17Jakub Świętek Katowice PIANA Z PYSKA
18Sławomir Szczepański PoznańSS
19Tomasz Domin Kraków sevencoins.pl
20Krzysztof Michalak Człuchów
21Piotr Andrzejewski Człuchów
22Jerzy Sokulski Kraków
23Paweł Gąsiorek Zabrze
24Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła
25Tomasz Duda Warszawa małaanitateam
26Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy
27Bartosz Cieśla Świebodzice MiecCzyIsc.pl
28Mateusz Talanda Bielsko-Biała GYMCITY AR
29Szymon Litwa Mysłowice O!Błędny
30Zbigniew Rajtar Kraków Rontil-Compass
31Łukasz BluzaKatowice

Trasa rowerowa 50 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Aldona NijodekTarnowskie Góry
2Tomasz KalembaTarnowskie Góry
3Jacek Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim
4Magdalena Socha-Stojek Ruda Śląska ZŁE MADKI
5Katarzyna Poła-Słowik Miłoszyce ZŁE MADKI
6Kamilla Wojarska Bielsko-Biała Bielsko-Biała O-Team
7Bogusława Baran JaworznoBielsko-Biała O-team
8Marta Małecka Poznań Szalone Dziki Oddział Terenowy Poznań
9Iwona Ratajczyk Poznań Szalone Dziki Oddział Terenowy Poznań
10Tomasz Trela Węgierska Górka Rysianka Team
11Sylwia Maksym KatowiceEl Toro 
12Radek Krzesa KatowiceEl Toro 
13Anna Palińska Bytom
14Aneta Komar Gliwice Diablo Bike Team
15Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie
16Konrad Górszczak Kraków 
17Katarzyna Kowalska Kraków 
18Mariusz Kowalczyk RybnikDiablo Bike Team
19Jakub Królicki  Świętochłowice Wściekłe bobry
20Maciej Pękała  Świętochłowice Wściekłe bobry
21Łukasz Bogus Bieruń Czarne Owce
22Marzena Gajda Bieruń Czarne Owce
23Łukasz Marcisz Jankowice Rybnickie Diablo Bike Team
24Stanislaw Kruczek KrakówWAWEL-COMPASS
25Piotr Burcek ŻoryDiablo Bike Team
26Tomasz Puchalski Krakow
27Ireneusz Towarek Gliwice UKS Kometa Gliwice
28Wojciech Kotkowski Bielsko-Biała
29Mariusz Jaworski Buczkowice MATRIX
30Piotr Jaworski Buczkowice MATRIX
31Barbara Jaworska BuczkowiceMATRIX
32Marcin Blachnik Chorzów TrekkingClub
33Adam Gruszczyński Katowice

Rajd przygodowy OPEN


kolor zielony - KK , biały - MIX, niebieski -MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Hania i Marta KapołkaKatowice/Kraków
2Paweł Ulfik, Michał Cesarz i Katarzyna UrbaniecKatowice
3Adam i Karol Talerz Jaworzno
4Aleksandra Pluta/Dariusz Pluta Warzymice PAPRYKARZE
5Karolina Mickoś i Michał PiątekTychySkocz mi na pukel
6Paweł Jary i Jacek Wrzeciono ŚwiętochłowiceEquipos Nucleares de San Escobar
7Rafał Stawiarski, Sonia Manssour-Stawiarska, Tomasz Balicki, Huber Klyta, Paweł Ziółkowski i Tomasz PierzaKatowice x 2, Chorzów, Podlesie, Tychy i ChorSTRK Dzikie Dziki
8Anna Kałuża, Anna Bogdańska i Mateusz Sobota Ruda Śląska Matki Wariatki i pomoc domowa
9Łukasz Garbacz, Agnieszka Chojnicka Będzin, Ruda Śląska fRUNiemy
10Barbara Kania i Alicja KaliszGliwiceBeboki z Gujany
11Rafał Pawera i Magdalena StefaniChorzów / KatowiceNie zadzieraj z szaleńcami
12Joanna Garczarek, Marcin Woźniak Sobótka
13Aleksandra i Grzegorz PrzewieslikŚwiętochłowice LopaBikeTeam
14Grzegorz Czapnik, Rafał Jabłoński, Tadeusz Gąsiorek i Sławomir GdowskiKatowice / Zabrze / Rybnik Złamane Wiosło
15Marta Małecka, Iwona Ratajczyk PoznańSzalone Dziki Oddział Terenowy Poznań
16Małgorzata Kruszek i Kamil RogóżKatowicePrzekotters
17Joanna Marek/ Bartłomiej Balcer CieszynStoKilo i pół
18Sabina Merkel i Mariusz WuwerGaszowice / ŻoryJO CIE PROSZA
19Dariusz Gorczyca i Piotr GóreckiKatowice / ChorzówLujsko
20Mariusz Nastuła i Agnieszka FrankeBytom / KatowiceXIII
21Adam Szczyrba, Aleksander Kąsek i Paweł Szczyrba Ruda Śląska x 2 / ChorzówKARLUSY
22Małgorzata Wardziak-Białoszkiewicz, Grzegorz Białoszkiewicz i Rafał MyszkaJelcz-LaskowicePrzyczłapy do Bulbulatora
23Michał Loska, Marcelina Słomian Tychy / Zabrze Baran Trail Race
24Ewelina Fułek i Konrad LeykoJaworznoAzymut Team / Róża Wiatrów
25Maciej Szewczyk i Jakub HetmanczykBystrzyca, Czechy / KatowiceXin Chao Riders
26Joanna Patyk i Basia Wylężek Chorzów i Piekary Śląskie Patyczki
27Wioleta Lisik, Ania Wilk, Mariusz Słaboń Chorzów, Katowice, Zarzecze Gang Olsena
28Tomasz Hajewski/Adam Heczko Katowice/Cieszyn Trenuj Triathlon
29Krzysztof Kopacz, Dariusz Gajdzik KatowiceDrużyna DK
30Bogdan Szpyrc i Jakub KadłubiecMilików / GródekGorole spod Kozubowej
31Michał Mączka, Szymon Mączka Siemianowice Śląskie Forhinesy
32Daniel Howis, Ewelina Majewska TychyH Team
33Agata i Bartek Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani
34Łukasz Czempiel i Adam KocjanTarnowskie Góry, Klucze RUN & FUN 
35Dagmara Żero i Sebastian Żero Będzin
36Karol Urbańczyk / Dominik Błaszczyk Gliwice / KaletyB4 Team
37Paweł Lenczewski + Michał Lenczewski Kędzierzyn-Koźle klub Napalone Dziki
38Ania Natusiewicz i Zuzanna MalanowskaWarszawa Dalej się nie da
39Katarzyna Stanek, Małgorzata Stolarek Bytom
40Marta Szmulik-Wojtanowicz, Bartosz Wojtanowicz SosnowiecDobrze zORIENTowani
41Marcin Roszkowski, Ewa Zarzycka Warszawa ZABIEGANI PO USZY
42Krzysztof Konopacki, Przemysław Łopoka i Anna MajkowskaZąbkowice Śląskie Aby do Mety
43Artur Gruszczyński, Tomasz Ligocki Katowice / Siemianowice Śl JO I ŁON
44Michał Krzuś, Bartłomiej Karas Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto – Czechowice-Dziedzice
45Anna Malanowska i Adam Krochmal Warszawa Bemowo Orienteering Team
46Basia Janik, Damian Janik, Magda Markiewicz, Adam Bieńkowski RybnikLakers
47Bartłomiej Gagat i Igor FerdekChorzówcsc adventure academy
48Adam Ligęza i Grzegorz SztechmilerŚląskThe Arnolds
49Dagmara Stolarczyk, Wojciech Stolarczyk Zakopane Szybcy i Brudni
50Łukasz Garbacz, Agnieszka Chojnicka Będzin, Ruda ŚląskafRUNiemy
51Asia Kliś i Mateusz Kliś NaprzódWtył
52Mateusz Mądry, Mariusz Motyczyński i Igor CzajorŁazy  / SosnowiecWściekłe Szerszenie
53Małgorzata Jędraszak, Marta Kurek PoznańOn-Sight
54Basia Gwara, Wojtek Frasz WągrowiecBash&Frasz
55Adam Tulec i Robert MasarczykKatowice / Gaszowice
56Tomasz Opaszowski, Wojciech Pasiecznik Katowice Prepositions

Rajd przygodowy PROFI 125 km

biały - KK i MIX, niebieski -MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Magdalena Stachura i Maciej Widera Chorzów
2Jarosław Nowak i Andrzej Gralewski Katowice
3Leszek Tasiemski i Rafał Urbański Poznań Tatusie
4Arkadiusz Laskowski i Grzegorz Matura  Wojkowice  Sąsiedzi 
5Michał Kurowski i Adam Krakowczyk Gliwice Night Runnersi
6Krzysztof Pieczara / Leszek Skrudlik Jaworzno / Chorzów FEBYS
7Maciej Indyka, Jan Boczar Kraków
8Ania Witkowska, Maciej Witkowski KatowiceKlub Królika Stefana
9Przemysław Rajkowski, Kamil Dziubecki Piotrków Trybunalski Pinky i Mózg
10Maciek Skiba i Piotr Sydor Wałbrzych i Wrocław FIS GLOBAL
11Artur Moroń/Marzka Janerka ChorzówDziabnięci
12Patryk Grabski / Piotr Kwitowski WarszawaMazurskie Tropy
13Andrzej Morel, Mateusz Gruntowski Opole / Niemodlin OSA Opole / Niemo Team
14Joanna Jachym Drewniak i Grzegorz MalickiKraków Ultra AR
15Aleksander Kidawa/Bartosz Pawełczyk Jaworzno
16Basia i Grzegorz Czarny KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS
17Izabela Osyszko, Paweł Masztalski Kobyle, Katowice Coś Nom Pizło na Łeb
18Seweryn Kucharczyk / Wojciech Kapustka Rybnik / Żory ARSBONA
19Czarek Wichniewicz / Michał Fiedosiuk Puszczykowo / Wągrowiec MOKRE NOGI
20Mateusz Cieślicki/ Krzysiek Pyta Dąbrowa Górnicza/ Bytom Azymut Team/ Ciecierzyca Wełnowiec
21Agnieszka i Robert Górscy  Tarnowskie GórySzalone Dziki Odział Terenowy Tarnowskie Góry
22Adam Samborowski i Adam PiotrowskiGliwice / OpoleSaint-Gobain Squad
23Krzysztof Mański / Piotr Marszałek ŻoryEventyrTeam/Ino SCI
24Sebastian Mański i Jarosław ProkopŻory / Ruda ŚląskaEventyr Team / Chop ze Żelaza
25Anna Hoduń i Maciej JurczykSłomniki / KatowiceAZS CM UJ
26Zbigniew Mossoczy i Łukasz BułkaKrakówBikeBoard / Improdex
27Jan Byrczek + Jarosław Borgiel  Gliwice / Jastrzębie Zdrój Coś Nom Pizło na Łeb
28Mateusz Kaczmarek i Piotr Kryszak PoznańOn-Sight
29Ewelina Blicharz, Maciej Opozda Kraków GE Zdezorientowane śmieszki
30Kamil Sobieraj/Zenon Lulek Kielce/Masłów Biegająca Pyra ft. Motyla Noga
31Adam Krupa, Tomasz Radczuk Kraków GE HealthAhead
32Krzysztof Łakomiec, Rafał Adametz Montabaur, Berlin ON-SIGHT/Navigatoria
33Renata i Piotr Pisarek Kraków
34Przemysław Zając (solo) / wacatGliwice
35Marcin Krasuski, Dariusz Bogumił Warszawa orienteering.waw.pl  / Team 360
36Małgorzata Rutkowska, Maciej Więcek Warszawa, Kraków inov-8
37Marta Dobrzańska i Jakub Jasiński Kraków GE - Którędy do mety

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy