photo

Lista startowa

Sportowa gra miejska

kolor niebieski - kategoria rodzinna, biały - kategoria "dorosła"
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ewa, Piotr i Szymon Kopeć KatowiceKopcie
2Tomek i Ewa ZiółkowsyKatowiceZielaki
3Jarek, Dorota, Mariusz (12), Krzyś (7) SCHAB Sosnowiec Galopujące Dżdżownice +
4Grzegorz , Eryk(15) Welm Częstochowa Welm Team
5Magda Nowak/Telimena Witkowska (9) Warszawa Telimenki
6Martyna Poniedziałek, Izabela Morawiec Piekary Śląskie Monday Team
7Katarzyna Żelazny, Artur Żelazny, Igor Żelazny (11) KatowiceAjronmeny
8Iwona Kawa, Jerzy Kawa, Marcin Kawa (11) KatowiceJANUSZE
9Asia, Adrian, Dorota, Michał (11), Martyna (8) Katowice Gang Wiewiórki
10Dalia Blimke-Dereń, Klaudia Łazuka, Kamil Łazuka (13), Wojtek Dereń (10) TychySpice Girls i Marudy
11Filip Zieliński (2), Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński Katowice/ Bydgoszcz beboki
12Magdalena Graczyk (11), Adam Graczyk Katowice Super wytrwali
13Jacek, Dagmara, Ania (15), Liliana (6), Blanka (3) Ziębiccy Bytom Bytomskie Ślimaki
14Wojciech Hanusik i Mirosława HanusikKatowice
15Grzegorz Gruszka, Gosia Gruszka, Amelia 12 i Michał 10mikołów4owocki
16Eliza i Wojciech Pawlik Ostre Wataha
17Agata Śliwińska , Radosław Musioł, Piotr Musiol (3), Hanna Musiol (1) GliwiceRadebaab
18Tomasz Janoszczyk, Monika Gawrońska Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie Wędrownicy
19Łukasz Knaś Piekary Śląskie F-team

Trasa piesza 25 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Ola NowakBytom
2Krzysztof NowakBytom
3Ewa Misterka Chorzów
4Krzysztof Jurewicz Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
5Piotr Jurewicz Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
6Dawid Urbański ChorzówIno Ruby
7Marta Gamrat Sosnowiec
8Paweł Gamrat Sosnowiec
9Magdalena Grzyb Sosnowiec
10Mariusz Nowak Sieciechowice Partizany
11Krzysztof Hertling Chorzów Ruby i Rubszy
12Rafał Agopsowicz Giebułtów Partizany
13Paweł Zarazza ZabrzeFAT Family
14Wiesław Serafin Dąbrowa Górnicza
15Daria Matujewicz Łaziska Górne
16Barbara Gdowska Gliwice Spasione Miśki
17Sławomir Gdowski Gliwice Spasione Miśki

Trasa piesza 50 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Marcin DudaChorzów
2Jola KuśCzęstochowa
3Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI
4Arkadiusz Cieślak OpoleKRAN-SUW
5Tomasz Paluchowski Głuchołazy
6Sebastian Hulin Katowice
7Joanna Wilk Katowice
8Maciej Bukowiec Tychy
9Rafał Polański Katowice
10Andrzej Toman Stanowice  Luxtorpeda Czerwionka
11Marcin Matysek Bytom
12Krzysztof Rajda Bielsko-Biała Samotny Wilk 
13Mariusz Maryniak  KrakówCompass
14Michał Toman Czerwionka-LeszczynyLuxtorpeda Czerwionka

Trasa rowerowa 50 km

kolor niebieski - kobiety , biały- mężczyźni
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Aldona NijodekTarnowskie Góry
2Tomasz KalembaTarnowskie Góry
3Jacek Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim
4Magdalena Socha-Stojek Ruda Śląska ZŁE MADKI
5Katarzyna Poła-Słowik Miłoszyce ZŁE MADKI
6Kamilla Wojarska Bielsko-Biała Bielsko-Biała O-Team
7Bogusława Baran JaworznoBielsko-Biała O-team

Rajd przygodowy OPEN


kolor zielony - KK , biały - MIX, niebieski -MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Hania i Marta KapołkaKatowice/Kraków
2Paweł Ulfik, Michał Cesarz i Katarzyna UrbaniecKatowice
3Adam i Karol Talerz Jaworzno
4Aleksandra Pluta/Dariusz Pluta Warzymice PAPRYKARZE
5Marcin Dzierżanowski, Piotr Gorysz Opole LinkNet
6Paweł Jary i Jacek Wrzeciono ŚwiętochłowiceEquipos Nucleares de San Escobar
7Rafał Stawiarski, Sonia Manssour-Stawiarska, Tomasz Balicki i Huber KlytaKatowice x 2, Chorzów i PodlesieSTRK Dzikie Dziki
8Anna Kałuża i Anna Bogdańska Ruda Śląska Matki Wariatki
9Mateusz Sobota i Adrian Koch Ruda Śląska Pędzące Barany
10Barbara Kania i Alicja KaliszGliwiceBeboki z Gujany
11Karolina Mickoś, Michał Piątek, Rafał Pawera i Magdalena StefaniTychy, Chorzów, KatowiceSkocz mi na pukel
12Joanna Garczarek, Marcin Woźniak Sobótka
13Aleksandra i Grzegorz PrzewieslikŚwiętochłowice LopaBikeTeam
14Grzegorz Czapnik, Rafał Jabłoński, Tadeusz Gąsiorek Katowice / Zabrze / Rybnik Złamane Wiosło
15Marta Małecka, Iwona Ratajczyk PoznańSzalone Dziki Oddział Terenowy Poznań
16Małgorzata Kruszek i Kamil RogóżKatowicePrzekotters
17Joanna Marek/ Bartłomiej Balcer CieszynStoKilo i pół
18Sabina Merkel i Mariusz WuwerGaszowice / ŻoryJO CIE PROSZA
19Dariusz Gorczyca i Piotr GóreckiKatowice / ChorzówLujsko
20Mariusz Nastuła i Agnieszka FrankeBytom / KatowiceXIII
21Adam Szczyrba, Aleksander Kąsek i Paweł Szczyrba Ruda Śląska x 2 / ChorzówKARLUSY
22Małgorzata Wardziak-Białoszkiewicz, Grzegorz Białoszkiewicz i Rafał MyszkaJelcz-LaskowicePrzyczłapy do Bulbulatora
23Michał Loska, Marcelina Słomian Tychy / Zabrze Baran Trail Race
24Ewelina Fułek i Konrad LeykoJaworznoAzymut Team / Róża Wiatrów
25Maciej Szewczyk i Jakub HetmanczykBystrzyca, Czechy / KatowiceXin Chao Riders
26Joanna Patyk i Basia Wylężek Chorzów i Piekary Śląskie Patyczki
27Wioleta Lisik, Ania Wilk, Mariusz Słaboń Chorzów, Katowice, Zarzecze Gang Olsena
28Tomasz Hajewski/Adam Heczko Katowice/Cieszyn Trenuj Triathlon

Rajd przygodowy PROFI 125 km

biały - KK i MIX, niebieski -MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Magdalena Stachura i Maciej Widera Chorzów
2Jarosław Nowak i Andrzej Gralewski Katowice
3Leszek Tasiemski i Rafał Urbański Poznań Tatusie
4Arkadiusz Laskowski i Grzegorz Matura  Wojkowice  Sąsiedzi 
5Michał Kurowski i Adam Krakowczyk Gliwice Night Runnersi
6Krzysztof Pieczara / Leszek Skrudlik Jaworzno / Chorzów FEBYS
7Maciej Indyka, Jan Boczar Kraków
8Ania Witkowska, Maciej Witkowski KatowiceKlub Królika Stefana
9Przemysław Rajkowski, Kamil Dziubecki Piotrków Trybunalski Pinky i Mózg
10Maciek Skiba i Piotr Sydor Wałbrzych i Wrocław FIS GLOBAL
11Artur Moroń/Marzka Janerka ChorzówDziabnięci
12Patryk Grabski / Piotr Kwitowski WarszawaMazurskie Tropy
13Andrzej Morel, Mateusz Gruntowski Opole / Niemodlin OSA Opole / Niemo Team
14Joanna Jachym Drewniak i Grzegorz MalickiKraków Ultra AR
15Aleksander Kidawa/Bartosz Pawełczyk Jaworzno
16Basia i Grzegorz Czarny KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS
17Izabela Osyszko, Paweł Masztalski Kobyle, Katowice Coś Nom Pizło na Łeb
18Seweryn Kucharczyk / Wojciech Kapustka Rybnik / Żory ARSBONA

Organizatorzy

---------------------

Partnerzy